Horeogrāfijas deju studija

Studija ar pievienoto vērtību

Ko sagaidīt, mācoties pie mums?

Piedāvājam treniņus divas reizes nedēļā, pa stundai un piecpadsmit minūtēm, plus papildu lekcijas un meistarklases no citu stilu/studiju pasniedzējiem – vismaz vienu reizi mēnesī (katra mēneša trešajā sestdienā, vai kādā no citām dienām, to iepriekš laicīgi paziņojot). Vēl papildus – pirms pasākumiem treniņi bez papildus maksas.

Lekcijās būs iespēju parunāties ar sabiedrībā zināmiem cilvēkiem vai savas nozares profesionāļiem, kas spēs tevi iedvesmot nākotnei. Kā arī pildīt psiholoģiskos testus, mācīties aktiermeistarību, sevis prezentēšanu un citas aktīvas nodarbes.

Šis nav sporta klubs, bet radoša studija, kur tu mācies ne tikai soļus, bet arī visu, kas ir ietilpst aktīvā dzīvesveidā – motivācija, mērķi, uzturs, sevis prezentēšana un sava rakstura attīstīšana. Apzināmies, ka visi nav vienādi un nemaz nedomājam visus tādus pataisīt – koncentrējamies uz katra unikalitāti.

Domā, ka tādā gadījumā pļāpāšana aizēno deju nodarbības? Noteikti nē – jo prāta treniņš ir svarīgāks par fizisko (Kā saka – Viss ir galvā).

Treniņi sastāv no iesildīšanās, iedejošanās, stiepšanās, horeogrāfijas, spēka vingrinājumiem un nedaudz teorijas. Nodarbības ir fiziski grūtas un tās attīsta visu muskulatūru, un horeogrāfija attīsta prāta uztveri un modrību.

Ja nāc dejot – esi gatavs strādāt nopietni!

Katram dejotājam ir jāiegādājas sava klade, kas tiek saukta par Deju Grāmatu – kurā ir jāpieraksta sava attīstība pēc katra treniņi, motivācija, mērķi un dažādi mājasdarbi, kuros papildus jāpapēta sevi vai dejošana.

Par katru izpildītu uzdevumu, kas ir sarakstīti Deju Grāmatā, tiek doti punkti.

3p – maksimums par vienu uzdevumu. (Punkti tiek doti par ieguldīto darbu nevis PAREIZI/NEPAREIZI).

Sasniedzot 300p – tu iegūsti 3. līmeni, 600p – 2. līmeni un 1000p – 1.līmeni.

Sasniedzot šos punktus – izsniedzam PRO-X sertifikātu, kurā ir norādīts, kā un ko jaunietis ir apguvis. Klades nepieprasām nodot – tās jūs dodiet vadītājam pēc savas iniciatīvas.

Reizi gadā rīkojam iekšējo Atskaites koncertu, kur savstarpēji grupas iepazīstas, prezentē savu darbu, bauda populāru dziedātāju/draugu priekšnesumus un aktīvi atpūšas.

Ir iespējas arī uzstāties ārpus studijas – sacensībās – ja dejotāji ir pietiekami centīgi.

Protams, paši centīgākie uzstājas arī pasākumos.

Nebaidies – pie mums ir kategoriski aizliegts apcelt savus komandas biedrus, vai kā citādi viņiem kaitēt. Mēs iemācam mīlēt un cienīt līdzcilvēkus – līdz ar to, te tu jutīsies kā vēl vienā ģimenē.

Telpas arī ir veidotas, lai tu nejustos, ka sporta klubā – bet gan kā otrajās mājās.

Veiksmīgu attīsību!

Privacy Policy Settings