• VIDE TAVAI IZAUGSMEI

Nodarbības

DEJU STILI

Fusion pats par sevi nozīmē – saplūšana. Fusion dance ir dažādu stilu sintēze, no kuras veidojas jauns deju stils. Piemēram – Contemporary Fusion: Tie, kuri nezina, tulkojumā tas ir – laikmetīgs. Tad nu lūk, tiek ņemts laikmetīgās dejas pamats, kurš tiek miksēts kopā ar horeogrāfiju, isolation, “hiphop”, jazz utt. No tā visa kopā veidojas – Contemporary Fusion!

Ir ļoti grūti izskaidrot deju stilu, kurš tikai top, kuram nav noteikumu, un nav paredzams iznākums. Bet pamatā varam apgalvot – tas būs ar basām kājām, brīvā apģērbā, ar popping elementiem, dažādām emocijām, smaguma centra mētāšanu un brīvību. Ir arī horeogrāfijas ar apaviem.

Katram pasniedzējam šis deju stils atšķirās. Vieglāk ir pavērot pašu pasniedzēju 😉

Vadītājas: Ieva Biteniece, Laura Strazdiņa, Karlīna Savicka

Nodarbībās sastāv no : Iesildīšanās, spēka vingrinājumiem, improvizācijas uzdevumiem, tehnikas uzdevumiem, horeogrāfijas apgūšanu, stiepšanās, elpošanas vingrinājumiem, retu reizi – meditācijas.

Mūsdienu Horeogrāfija ir mūsdienu deju stilu apkopojums. Pie noteiktas dziesmas tiek izveidota soļu kombinācija. Mēs, personīgi, koncentrējamies uz skatuves horeogrāfiju. Pie dažādu stilu dziesmām (visbiežāk HipHop un Pop) tiek mācītas kombinācijas, un tādā veidā, ķermenis kļūst par papildus instrumentu mūzikai. Šajās nodarbībās tiek apgūti arī populāru deju stilu pamati. Deja ir arī sporta veids, tāpēc liels akcents tiek likts uz fiziskajiem un stiepšanās vingrinājumiem.

Vadītājas: Alise Diure, Karlīna Savicka