• VIDE TAVAI IZAUGSMEI

Kāpēc TEV obligāti ir jābūt SUMMER INTENSIVE?

Kāpēc TEV obligāti ir jābūt SUMMER INTENSIVE?

Kāpēc TEV obligāti ir jābūt SUMMER INTENSIVE? 2048 1367 dewogroup

Kāpēc Tu nekādīgi nedrīksti palaist garām SUMMER INTENSIVE un SUMMER INTENSIVE PRO ?

Čau! Mani sauc Ieva Biteniece, un es esmu šo pasākumu organizētāja. Šis jau būs piektais gads, kad šo daru pavisam nopietni un ar lielāko atbildību pret jauniešu attīstību un iespējām.

Strādājot “šovbiznesā” – man nebija iespējams visu iemācīties no kāda vai kaut kur izlasīt. Visu, ko zinu, kam esmu gājusi cauri, ko esmu izcīnījusi – to esmu izdarījusi sitoties tam visam cauri. Tagad, kad man ir iegūta tāda pamatīga bagāža ar pieredzi (ar to var iepazīties manā mājaslapā www.ievabiteniece.lv – pie Portfolio) – es ar to ļooooti vēlos dalīties.

Mērķis – jauniešus sagatavot nākotnes darbam. Un patiesībā, tam pat nav jābūt Horeogrāfa vai Dejotāja darbam. Tās īpašības, kuras tiks iegūtas – būs iespējams izmantot jebkurā sev vēlamā profesijā. Varbūt, pat šis pasākums palīdzēs atrast to profesiju.

Bet nu, visu pēc kārtas.

Tā kā šī ir piektā nopietnā reize – no kļūdām esmu mācījusies un centīšos no visas sirds darīt visu iespējamo, lai katrs jaunietis pēc šīs nedēļas iegūtu pamatīgu iedvesmas devu, kā arī atklātu sevī kaut ko jaunu, izdarītu neiespējamo, pārkāptu savas robežas.

Aicināti ir jaunieši no jebkuras studijas – tiem netiks uzspiests manas studijas vārds un netiks neviens pārvilināts. Man kā organizētājai (arī cilvēciskai būtnei) ir svarīgi – lai katram būtu iespēja sevi izpaust un attīstīt. Kā arī, tas ir interesanti, ka cilvēki sapazītos savā starpā un, iespējams, nākotnē sastrādātos. Nespēju vien sagaidīt, kad beigsies šī studijas piederības mānija. Nē, tas ir ok – bet nu kāpēc gan nevarētu vairākas pārstāvēt? Vai arī pārstāvēt sevi? Vai arī… nu izmantot visus iespējamo! Jo Latvija ir maza – ar maz iespējām. Un zini ko – tā tam nevajadzētu būt. Mēs paši tikai varam radīt iespējas. Viss būs – vajag tikai atvērt prātu!

Tehniskais Summer Intensive sastāvs:

Ierobežots skaits cilvēku, jo telpas ir tik lielas cik nu ir.

Katru rītu, ja ir labs laiks (parasti ir), dodamies uz blakus esošo Ziedoņdārzu, attīstam sevi fiziski un pēc tam, turpat arī pastaipamies un pielūdzam sauli 🙂

Speciāli esmu izvēlējusies 8 dažādus horeogrāfus, kuri pārstāv dažādus deju stilus, lai tiktu attīstīta pēc iespējas vairāk ķermeņa vārdnīca. Jo vairāk vārdu, jo interesantāka saruna.

Lai kopā arī nedaudz atpūstos un jauki pavadītu laiku, paredzēts arī pikniks, kurā pievienosies mūsu mīļais draugs – Miks Dukurs. Kopā padziedāsim un parunāsim par dzīvi, iespaidiem un saviem trakajiem mērķiem.

Ja esi ievērojis – man ļoti patīk kvalitatīvas bildes un video! Tas šogad arī nebūs pamests novārtā. Mums ir brīnišķīgs pagalms, ar daždiem interesantiem stūriem , kur uztaisīt tavu nākamo profila bildi. Instagramā daudz “like” ir garantēti. Neaizmirsīsim par video! Kaspars Kambars, kurš ir Latvijā nofilmējis daudziem mūziķiem viģikus – atkal būs kopā ar mums. Visi būs iesaistīti video filmēšanā! Loģiski! Tavs laiks paspīdēt!

Šajos gados esmu iemācījusies, ka tas, kas notiek galvā ir pats svarīgākais (TU ESI TAS, KO TU DOMĀ.. un ĒD). Tāpēc, es noteikti vēlos, lai pie šiem jauniešiem nāk cilvēki, kuri paši ir izgājuši trako purvu līdz sasniegumiem – un labprāt dalās ar savu pieredzi. Iedvesmo! Tā visa pamatā ir smags darbs – bet katra stāsts parāda cik dažādi var nokļūt līdz tam savam mērķim!

Tās būs fiziski smagas dienas – BET tik ļoti sirdi piepildošas! Kur vēl labāk ieguldīt naudu – kā sevī pašā!? Tā tu piebūvēsi straujāk tos pakāpienus līdz mērķim!

Un tagad par SUMMER INTENSIVE PRO !

Ar ko tas atšķirās?

Dalībnieki būs super-zvaigznes! Labākie industrijas pārstāvji rūpēsies par to, lai katrs iegūst maksimāli labāko!

Tā ir mana vīzija! Es iedomājos – kā varētu izturēties pret Beyonce, Justin Bieber vai Missy Elliot. Es redzu daudz cilvēkus, katrs no savas sfēras, kurš palīdz šīm zvaigznēm. Atslēgas vārds – Intensive – tas norādīs uz to, ka tas būs pamatīgi un daudz – īsā laika posmā. Lai gan – tā arī dzīvē notiek! Kad zvaigznes ir slavas zenītā – tā arī notiek viņu ikdienā :

Treniņi, mēģinājumi, fotosesijas, darbs ar aktieriem, psihologiem, filmēšanās utt.

Mēģinu ļoti grudri to visu izplānot. Cilvēkiem, kurus es aicinu kā jūsu trenerus – aicinu mainīt savu mācīšanas stilu. Nevēlos klasiskās pusotras stundas nodarbības, kur ātri tiek iedota horeogrāfija un viss sasteigts. Aicinu lauzt šo metodi – un izaicināt sevi – izaicināt jūs.

Katrs rīts sāksies ar klasiku, fiziskajām nodarbībām, horeogrāfijas/tehnikas treniņiem.

Gatavosimies – LABĀKAJAM dejotāju video Latvijā. Uz to es ceru, uz to es mērķēju un tam es ticu. Ritvars Bluka strādās ar audzēkņiem. Jau tagad sākam domāt idejas, lai būtu maksimāli interesanti jums un arī skatītājiem.

Iedvesmojoties no tādas vājprātīgi krutas horeogrāfes – Galen Hooks – es vēlos dot līdzīgu info, ko viņa dod savos intensīvajos (jā, viņa ir 187 reizes krutāka). Info – par to, kā strādāt šajā biznesā – izjust uz savas ādas – kā ir strādāt ar mūziķiem, kā izveidot 4min šovu, kā uzbūvēt scenāriju videoklipam, kā atrast darbu šajā sfērā, kā kā kā un kā… Visu došu, ko zinu! Un ko vēl uzzināšu! Tagad intensīvi mācos Losandželosā, lai atvestu svaigu informāciju. Es tiešām šo uztveru pavisam nopietni! Es vēlos, lai Latvieši ātrāk atīstās! Talants ir – trūkst tā izmantošana. Mēģināsim atbildēt uz jautājumiem – kā iegūt darbu šajā sfērā, kā pelnīt, kas jādara – lai projekta devējam būtu vēlme vēlreiz ar tevi strādāt, kādas īpašības nepieciešamas un kā tad viss īstenībā notiek.

Esmu daudz runājusi ar pasākuma organizētājiem un māksliniekiem – un apmēram apjaušu populārākās un būtiskākās kļūdas, kādas pieļauj dejotāji un horeogrāfi.

Ar visiem iesaistītajiem gribētu izveidot kopīgu plānu – kā mēs katrs spētu iedot to labāko, lai ir sabalansēti un informācija neatkārtojas. Kā arī sevi izaicināt – veidojot inovatīvus paņēmienus.

Mana vīzija – padarīt labos – vēl labākus!

Kopā apvienojoties – mums ir tik daudz ko dot! Sašķeltos gabaliņus ir jālīmē kopā, lai veidotu kaut ko jaunu un unikālu.

Es tikai vēlos pateikt, ja vēlies savu karjeru saistīt šajā biznesā – šis noteikti tev būs noderīgi!

Un es varēšu palīdzēt tikai tādā gadījumā – ja pieņemsiet palīdzību .. t.i. – nekādu atrunu, čīkstēšanu, attaisnojumu un kavēšanas.

Es ticu, ka viss ir iespējams – mums ir tikai jāsanāk kopā 😊

Pabrīdināšu, ka SUMMER INTENSIVE PRO saraksts varētu izklausīties īsāks un mazāks – bet rēķinaties ar to, ka katrs treneris ar jums strādās vismaz 3 – 4h, 1,5h vietā !

Ok – ja ir kādi jautājumi – droši rakstiet!

Ceru jūs satikt un kopā strādāt!

Lai veiksmīgi!

Vēl sīkāka informācija – http://www.danceprox.com/project/summer-intensive/

Pieteikšanās – http://www.danceprox.com/registracija/