• VIDE TAVAI IZAUGSMEI

Esam gaisā!

Esam gaisā!

Esam gaisā! 150 150 dewogroup

Lāāāābdien!

Šis brīdis BEIDZOT ir pienācis!

Esi laipni aicināts jaunajā PRO-X lapā!

Ticu, ka viss, kas notiek, notiek ar iemeslu – tāpēc esam šeit, daudz nedēļas pēc noliktā termiņa. Teorētiski – tā ir tikai lieta, par to nevajadzētu tik ļoti uztraukties… Bet nervi ir kārtīgi pakustināti. Un tagad varam uzelpot un strādāt tālāk.

Kā redzi, viens no jaunumiem ir šāds – BLOG! Te centīsimies rakstīt par aktuālām un iedvesmojošām tēmām, kā arī par dejošanu, aktīvu dzīvesveidu, mūziku un interesantām personām. Un rakstīšu ne tikai es, bet arī mani kolēģi – es vismaz spiedīšu viņus rakstīt!

Šajā sezonas sākumā, piedzīvojām kaut ko pilnīgi neiedomājamu – Mēs nespējām uzņemt visus dejotgribētājus! Pilnīgi godīgi – tā ir viena no drausmīgākajām sajūtām, atteikt kādam iespēju… pē. Un tajā pašā laikā piedzīvot visbrīnišķīgāko sajūtu – we did it – jūs vēlaties mācīties pie mums un mēs vēlamies jūs mācīt! Perfekta saderība! Paldies, milzīgs! Ir tik daudz gadi nostrādāti – un esam sevi pierādījuši kā stabilu uzņēmumu, kurš tur solījumus. Tāpēc droši, nāciet ciemos!

Kamēr citās grupās ir maksimālais dejotājus skaits, mēs labprāt tevi redzētu “Deju Fitnesa” nodarbībās! Kas tas ir? Mēs, visi līderi, vadam šīs nodarbības, katrs citu reizi. Praktiski, tās ir fiziskās nodarbības, ar kuru palīdzību tiek būvēts dejotāja ķermenis – atlētisks, lokans un spēcīgs. Gandrīz katra nodarbība ir citādāka, līdz ar to, nekad nepaliek garlaicīgi. Tātad – spēka vingrinājumi, stiepšanās vngrinājumi, deju vingrinājumi (deju soļu pamati), pagriezieni, līdzsvars utt. ! Tiem, kuri plāno savu karjeru dejās, šīs nodarbības ir īpaši ieteicamas! Šajās nodarbībās netiek mācītas deju kombinācijas. Līdz ar to – tiek gaidīti gan dejotāji ar pieredzi, gan bez pieredzes, gan nedejotāji, bet cilvēki, kuri vēlas fiziski uztrenēties.

Ejam tālāk! Kā jau esi pamanījis, no septembra, mūsu studijā, strādā abonementu sistēma. Esot ciemos citu valstu deju studijās, ievēroju, ka tur tāda ir jau gadiem, un viss notiek godīgi. Tas mani iedvesmoja, un izstrādāju tādu, kas ir mums piemērota. Līdz ar šo sistēmu, dejotājs, teorētiski nav piesiets pie vienas grupas! Kādu reizi vari pamēģināt arī citu līderu treniņus. Un ja slimo, tad noteikti tās vari atstrādāt citos treniņos, jo naudiņa netiek atgriezta vai pieskaitīta nākamajam mēnesim. Būsim reāli – veikalā taču arī par produktiem maksā uzreiz, vai ne? Mēs arī esam produkts un piedāvājam pakalpojumu, kurā esam ieguldījuši neiedomājamu naudiņu.

Kā arī – pie mums vairāk nav “BEZMAKSAS PIRMĀ NODARBĪBA”. Tā vietā, piedāvājam iepazīšanās abonementu, kurš ir lētāks – 4 nodarbības, 20 eur. Šo vari izmantot, apmeklējot visas grupas, vai arī izmantot vienā grupā. Ar to – kā mēs dejojam, var iepazīties mūsu Youtube kanālā. Esam sevi pierādījuši, ka spējam uztrenēt cilvēku. Tas vai tev patīk mūsu trenēšanas stils, ir cita lieta, un pilnīgi esam droši, ka no vienas nodarbības to nevar noteikt. Protams, ka prāts un ķermenis būs šokā! Un skaistais parasti nāk caur sāpēm un smagu darbu – galvenais, noiet šo minimālo kursu. Tad tikai spēsi tā, pa īstam, saprast.

Ja lasa kāds no klientiem – esošajiem un nākotnes – Izlases grupa ir uztrenējusi 40min garu deju šovu, kurā ir iekšā visdažādākie deju stili, tēmas un attiecības. Un šis šovs sastāv no vairākiem maziem gabaliņiem, kur ir solo, dueti, trio, kvartets un grupa! Ja jūsu pasākumam ir nepieciešams kaut kas atraktīvs, iedvesmojoš vai vienkārši skaists – raksti mums! Piemeklēsim vēlamo! Un, ja laicīgi zini, kas tev ir nepieciešams – varam izveidot horeogrāfiju speciāli tavam pasākumam, koncertam vai video.

Ok, bet ir sākusies 10. Sezona. Vai kāds spēja, pirms 10 gadiem iedomāties, ka tā dīvainā Ieva, spēs noturēt kaut ko tādu. Es arī nē. Šis man ir maģisks gads! Ir jānoslēdz vecais posms un jāsāk pavisam kaut kas jauns! Ak, jā! Logo jauns, lapa jauna, telpas izremontētas, jauna struktūra… ko vēl, ko vēl? Neuztraucies – mans prāts ir ideju pilns! Kamēr tu būsi ar mani – es būvēšu tālāk! Man jau ir tāāāāds jaunums uz nākamā gada septembri.. bet nedrīkst vēl teikt 🙁 Drīz, drīz!

Ar cieņu,

Ieva Biteniece.