• VIDE TAVAI IZAUGSMEI

Ko sagaidīt jaunajā – 13. sezonā?

Deju studijas PROX 13. sezona

Ko sagaidīt jaunajā – 13. sezonā?

Ko sagaidīt jaunajā – 13. sezonā? 2048 1367 dewogroup

Ir klāt jauns mācību gads, un jauns gads, lai uzsāktu kaut ko jaunu vai arī atsāktu darīt savu sirds lietu. Esat laipni aicināti to darīt pie mums!

Esam Deju Studija Rīgā, kura strādā jau trīspadsmito gadu, un ir viena no populārākajām Latvijā, nevienu gadu nezaudējot savu aktualitāti, bet katru gadu aizvien vairāk attīstoties un tiecoties pēc pasaules standartiem. Katru gadu studijas līderi dodas uz ārzemēm, lai apmeklētu pasaules slavenu dejotāju meistarklases un atvestu uz Latviju jaunāko informāciju deju pasaulē.

Mūsu mērķis ir ne tikai iemācīt tev dejot, bet arī iemīlēt šo aktīvo un krāsaino dzīves stilu, kas ļaus tev redzēt tālāk un plašāk.

Esam vairāk tendēti uz atvērtajām nodarbībām, līdz ar to, tu pats vari veidot savu grafiku – iet uz vienu vai vairākām grupām. Miksēt kopā nodarbības un izaicināt sevi jaunos stilos, jo kā saka – labs dejotājs ir tāds, kurš māk visus stilus (nu, vismaz pa bikiņam).

Vairāk esam tendēti uz video – regulāri studijā filmējam deju video, lai varētu dalīties ar citiem un parādīt – ko esam iemācījušies jaunu. Neizpaliek arī sacensībās – bet tikai tad, ja jūs to vēlaties – tas nav galvenais šajā brīnišķīgajā deju pasaulē. Svarīgākais ir būt kopā un dalīties ar deju. Deja ir viens no labākajiem socializēšanās veidiem (nevis sociālie tīkli, kā tagad moderni domāt).

Mēs veidojam iekšējos pasākumus, un noteikti šogad būs mūsu veidotais pasākums “Game Night” – improvizācijas batli, dzīvo bungu ritmos (kas tiek spēlēti uz noteiktas mūzikas).

Vienmēr uzrodas projekti, kuri ļauj sadarboties ar Latvijas lielajām skatuvēm vai ekrāniem.

Un šogad – BŪS atskaites koncerts – “13 is my lucky number”!! ok ok – nosaukums gan var mainīties… 😊

Grūtākais – ir atnākt uz pirmo nodarbību. Mēs saprotam – mēs arī bijām pārbijušies, kad sākām dejot – vēl vairāk esam pārbijušies katras sezonas sākumā – uztraucoties vai kāds vispār nāks pie mums. Tā kā mums ir kopīgas bailes. Šo pieredzes gadu laikā – apgalvojam, ka bailes pāriet līdz ko sākam kopā strādāt/trenēties/piedzīvot.

Kopumā – šī būs krāsaina sezona – un mēs priecātos, ja Tu būtu daļa no tās 😊

Esat laipni aicināti iepazīties ar:

Deju stiliem https://www.danceprox.com/project/horeografija-hiphop/ un https://www.danceprox.com/project/laikmetiga-deja/

Līderiem: https://www.danceprox.com/lideri/

Nodarbību Grafiku: https://www.danceprox.com/nodarbibu-grafiks/

Piesakies Te – https://www.danceprox.com/registracija/

Un nobeigumā: 13 iemesli, lai sāktu/atsāktu dejot –

Nr. 1 – Jo mēs sākam 13. Sezonu! Esam izgājuši cauri paaudzēm, mācījušies no kļūdām un līdz ar to – esam pārliecināti par sevi!
2. Pirms nāc – tev jānodefinē savs “KĀPĒC?”! Mūsu KĀPĒC ir: vēlamies turpināt attīstīt deju industriju, katru gadu ieviešot inovatīvus risinājumus mūsu un tavā attīstībā. Tas mums palīdz neiestagnēt – un būt tik ilgi šajā nozarē. Jā – arī šajā gadā būs jaunumi! 😍
3. Deju industrija ir vesela kopiena,kurā var atrast gan labas paziņas, gan labākos draugus.
4. Deja palīdz atvērties! Neviens nenāk pārliecināts par sevi (ok, pāris izņēmumi ir), bet mēs tev palīdzēsim! Ir tik daudz ko piedzīvot, ja ļaujies tam 🥰
5. Soļi nav galvenais. Mēs apsolam! To pateiks jebkurš horeogrāfs (izņemot apmaksātā deju darbā, kur tev maksā par sinhronitāti). Treniņos un īpaši sākumposmā – galvenais ir iemācīties vismaz vienu lietu – un tu jau būsi uzvarētājs! Un Protams – galvenais ir labi pavadīt laiku un atslēgties no ārējās pasaules – pievēršoties savai iekšējai!
6. Nemelosim, ka būs viegli. Būs grūti. Ļoti grūti. Grūti gan fiziski, gan morāli. Bet, lai cilvēks būtu laimīgs – tam ir jābūt diskomfortā ik palaikam.
7. Cheezy, but – deja ir lielisks veids kā izpaust savas emocijas, kuras nav iespējams izteikt verbāli.
8. Tu sevi uztrenēsi fiziski! Soli pa solītim… 👣
9. Mums ir lieliski treneri, kuriem rūp tava attīstība! Tāpēc tehnika tev tiks iedzīta – un pēc tam vienkāršās lietas varēs ar riktīgu baudu izpildīt 😊
10. Zinātnieki ir pierādījuši, ka deja palīdz mācībās – it īpaši matemātikā. Vecāki, kuri neļauj iet uz treniņiem atzīmju dēļ – patiesībā vēl vairāk iegāž savu bērnu! Bērniem ir jākustās, lai tie spētu loģiski domāt!
11. Enerģija, kura tiek nospiesta – veido dažādas mentālās slimības – depresiju, panikas lēkmes, distoniju u.c. Deja ir lielisks veids kā šo enerģiju izvadīt ārā un apmainīt pret pozitīvu.
12. Dejot ir jautri!!! Vai arī skumji… jā – dažreiz raudam treniņos, jo runājam par reālām lietām. Dejojam reālas sajūtas. Tā ir dzīve.
13. Tu te vari būt Tu! Cieni apkārtējos, izpaudies – un viss notiks! 👍