Ar lielāko prieku un no visas sirds, vadu šo aktīvo platformu. Mans mērķis – ir caur deju iemācīt tev disciplīnu, atvērt prātu un piepildīt dvēseli. Kā pedagoģe un horeogrāfe strādāju 13 gadus. Nepārtraukti attīstos dažādās jomās, lai tieši Tev, sniegtu labāko un svaigāko informāciju. Neielieku sevi rāmjos, un augu kopā ar saviem audzēkņiem.

Dejas esmu apguvusi ne tikai Latvijā, bet arī Baltijas valstīs, Čehijā, Vācijā, Spānijā, Anglijā un ASV (Los Angeles), pie pasaules labākajiem horeogrāfiem. Papildus dejām, esmu ieguvusi grāmatvedes un lietvedes sertifikātu, pabeigusi “Gints Bude” modeļu skolu, mācījusies augstskolā Uzņēmējdarbību, koledžā – Laikmetīgo deju, un šobrīd papildinu zināšanas Biznesa Psiholoģijā. Papildus apgūstu mārketingu, menedžmentu un audiovizuālo mediju mākslu. Hobijs – rakstīt, lasīt un pasniegt lekcijas jauniešiem par tēmu “Pašiedvesma”. Mans mērķis ārpus dejas – papildināt izglītības sistēmu, lai jaunās paaudzes jaunieši mācītos ar prieku un attīstītu savas smadzenes plašāk, kas ir neiespējami ar uzspiestu teoriju.

Pasniedzu Urban Choreography nodarbības Otrdienās un Ceturtdienās: Grupai BEZ PIEREDZES 17:00 – 18:00 , Grupai AR PIEREDZI 18:00 – 19:30, UN Visi līmeņi – Piektdienās 18:00 – 19:30