• VIDE TAVAI IZAUGSMEI

Karlīna Savicka

Ar deju norarbojos jau vairāk kā 10 gadus, sākotnēji dejojot sporta līnijdejas, kurās apguvu latīņu un balles deju pamatus, kā arī piedalījos gan vietējās, gan starptautiskās līnījdeju sacensībās un meistarklasēs. Vairāk iepazīstot deju pasauli, mani ļoti aizrāva mūsdienu deja, un paralēli līnijdejām esmu apguvusi tādus deju stilus kā laikmetīgā deja, šova deja, HipHop, Fusion, DanceHall, Waacking un citus.

Papildus attīstībai dejā, esmu iesaistījusies treniņu un deju videoklipu filmešanas procesā kā horeogrāfe un šobrīd studēju komunikāciju un žurnālistiku Latvijas Universitātē.

Man nav viena konkrēta deju stila, pie kura stingri pieturos un kuru mācu arī citiem, taču mūsdienu deja ir tas, kas vislabāk apraksta to, kas redzams manās horeogrāfijās. Veidojot deju priekšnesumus un horeogrāfijas, cenšos sevi neierobežot, izmantoju elementus no dažādiem stiliem un izvēloties daudzveidīgu mūziku. Man ir svarīgi, lai man pašai patīk tas, ko veidoju, jo tad dejas mācīšanas process nesagādā nekādas problēmas, un arī pašiem dejotājiem patīk.

Manos treniņos neiztiksim arī bez fiziskajiem vingrinājumiem un pamatzināšanu apgūšanas, jo ikvienam dejotājam ir jāatīsta gan sava fiziskā sagatavotība, gan arī jāzina pamati deju stiliem, kurus tie apgūst, protams, draudzīga atmosfēra un daudz smiekli ir neatņemama manu treniņu sastāvdaļa, jo pārāk liela nopietnība mums liek aizmirst, kāpēc darām to, ko darām 🙂

Manas lielākās uzstāšanās:

MESA – “Ko man vēl vajag” (mūzikas videoklips)
Viktorija – “Nemiers” (mūzikas videoklips)
Muzikālā banka 2023, MARTA – “Mīlestības kontrabanda”
Saldējuma festivālā ar Būū