• VIDE TAVAI IZAUGSMEI

Ieva Biteniece

Vadītāja. Horeogrāfe, Producente un Režisore. Vada deju studiju PRO/X, veido horeogrāfijas un videoklipus, vada nodarbības Mūsdienu Horeogrāfijā, Fusion, Jazz Funk un Heels.

Dejo 18 gadus, vada studiju 14 gadus. Deju mākslu apguvusi dažādās Latvijas studijās, meistarklasēs un nometnēs Eiropā (SDK, Urban Dance Camp) un Amerikā (Millennium Dance Complex, PlaygroundLA, Kinjaz Dojo, TMilly, Movement Lifestyle u.c. 2007., 2008., 2014., 2017., 2018., 2019., 2020. gadā), Latvijas Kultūras Koledžā – Laikmetīgās dejas kolektīva vadītājs.

Lai aplūkotu nozīmīgākos darbus, kur strādājusi kā Horeogrāfe, Producente, Organizētāja – IESKATIES ŠEIT

Papildus dejām ir ieguvusi grāmatvedes un lietvedes sertifikātu, pabeigusi “Gints Bude” modeļu skolu, mācījusies augstskolā Uzņēmējdarbību un Biznesa Psiholoģiju, koledžā – Laikmetīgo deju. Papildus apgūst mārketingu, menedžmentu un audiovizuālo mediju mākslu. Hobijs – rakstīt, lasīt, spēlēt bungas un pasniegt lekcijas jauniešiem par tēmu “Pašiedvesma”. Mērķis ārpus dejas – papildināt izglītības sistēmu, lai jaunās paaudzes jaunieši mācītos ar prieku un attīstītu savas smadzenes plašāk, kas ir neiespējami ar uzspiestu teoriju.

Ar lielāko prieku un no visas sirds, vadu šo aktīvo platformu. Mans mērķis – ir caur deju iemācīt tev disciplīnu, atvērt prātu un piepildīt dvēseli. Kā pedagoģe un horeogrāfe strādāju 15 gadus. Nepārtraukti attīstos dažādās jomās, lai tieši Tev, sniegtu labāko un svaigāko informāciju. Neielieku sevi rāmjos, un augu kopā ar saviem audzēkņiem.