Horeogrāfija ir visu deju stilu apkopojums. Mēs, personīgi, koncentrējamies uz skatuves horeogrāfiju. Pie dažādu stilu dziesmām tiek mācītas kombinācijas, un tādā veidā, ķermenis kļūst par papildus instrumentu mūzikai. Šajās nodarbībās tiek apgūti arī populāru deju stilu pamati – kā HipHop, Jazz, Vogue, Wacking, Dancehall, Contemporary Fusion un citi. Deja ir arī sporta veids, tāpēc liels akcents tiek likts uz fiziskajiem un stiepšanās vingrinājumiem.

Pie Horeogrāfijas mēs arī pieskaitam Waacking, Vogue, Dancehall un Heels . Šajās nodarbībās tiek iemācīti šo stilu pamati un no tiem veidotas dejas. Kas īsti ir šie stili?

Waacking – Šis deju stils ir izveidojies 70tajos gados, disko ērā – Losandželosas klubos. Tas sevī ietver stilistiski interpretētas Džeza, Hip Hopa un Lokinga kustības. Burtiski Waack nozīmē – roku vicināšana. Ātras, konkrētas roku kustības apvienotas ar pozām, žestiem, gaitu. Neatņemama šī deju stila sastāvdaļa – mākslinieciskums, spēja izteikties, izcelties citu vidū. Visbiežāk tiek dejots pie ātra ritma mūzikas.

Vogue – Deju stils, radies 70tajos gados, kura pamatā tika parodētas modeļu pozas no žurnāliem, kas vēlāk transformējās dejā. Mēs pasniedzam tieši Vogue Femme – tas sevī ietver piecus elementus : Catwalk, Duckwalk, hands performance, spins&dips, floor performance. .Jūs iemācīsieties ne tikai skaisti pozēt, bet arī gūt pārliecību par sevi un kļūt plastiskāks.

Dancehall – Šis ir ļoti aktīvs deju stils no Jamaikas, kuru arī dejo pie Dancehall mūzikas. Šajā deju stilā ir vismaz 800 kustības, un bieži vien arī mūzikā apdzied tās. Šo deju stilu raksturo gurnu un kāju kustības, šis stils ir piezemēts – un ļoti enerģisks.

Heels – Deju horeogrāfija augstpapēžu kurpēs. Nav saistīts ar strip-plastiku vai tāda tipa stiliem. Šis stils papildus trenē jūsu stāju, līdzsvara stāvokli un plastiku. Nav nepieciešami ļoti augsti papēži – pietiks jau sākot no 2cm. Der arī zābaciņi, Galvenais, lai pašām ir ērti.

Sadaļā “LĪDERI” ir iespējams izlasīt par katru un noskatīties video, kā katrs dejo – https://www.danceprox.com/lideri/