• DEJU STUDIJA

Alīna Saveļjeva

Vada hip hop treniņus bērniem un lielākiem dejotājiem pasniedz Dancehall un House.

“Dejas mākslu apgūstu jau no bērna kājas. Profesionāli dejai sāku pievērsties 7 gadu vecumā. Sāku ar sporta dejām, pakāpeniski pārejot uz mūsdienu deju nozari. Hip hop’u sāku dejot 10 gadu vecumā. Attīstot un izkopjot savu deju stilu, nepietika vien ar treniņiem, tāpēc devos uz nometnēm, kur skats uz deju stiliem pavērās daudz plašāks un krāsaināks. Tad nu es vairāk sāku pievērstiem citiem stiliem – house, dancehall, vogue un waacking.

2016.gadā sāku vadīt treniņus deju studijā “Di – dancers”, Balvos un no 2017.gada vadīju deju treniņus deju studijā “Virziens”, Jūrmalā. Kopš 2019.gada darbojos deju studijā PRO/X un SNICK DANCE COMPANY. 2017.gadā LKA Latvijas Kultūras koledžā ieguvu kvalifikāciju – deju kolektīva vadītājs ar specializāciju mūsdienu dejā.

Pašlaik turpinu sevi attīstīt, apmeklējot treniņus pie Latvijas pasniedzējiem, taču pēdējos divus gadus vasarā dodos uz Itāliju, lai piedalītos nometnē Hyper Week un apmeklētu pasaulē slavenu dejotāju meistarklases.

Esmu dejojusi tādu mākslinieku video klipos kā Nikolajs Puzikovs, Miks Dukurs un Bermudu Divstūris. Koncertējusi ar grupu “Bermudu Divstūris” un “Tranzīts”. Piedalījusies pasākumā “Digi Top 100” un “micrec20”.