Horeogrāfijas Deju Studija PRO-X

Studija ar pievienoto vērtību

Ko sagaidīt, mācoties pie mums?

Piedāvājam treniņus astoņās dažādās deju grupās, plus papildus lekcijas un meistarklases no citu stilu/studiju pasniedzējiem. Pirms pasākumiem/sacensībām trenējamies papildus, un tie treniņi ir bez papildus maksas.

Lekcijās būs iespēja parunāties ar sabiedrībā zināmiem cilvēkiem vai savas nozares profesionāļiem, kas spēs tevi iedvesmot nākotnei. Kā arī pildīt psiholoģiskos testus, mācīties aktiermeistarību, sevis prezentēšanu un citas aktīvas nodarbes.

Šis nav sporta klubs, bet radoša studija, kur tu mācies ne tikai soļus, bet arī visu, kas ietilpst aktīvā dzīvesveidā – motivācija, mērķi, uzturs, sevis prezentēšana un sava rakstura attīstīšana. Apzināmies, ka visi nav vienādi un nemaz nedomājam visus tādus pataisīt – koncentrējamies uz katra unikalitāti.

Domā, ka tādā gadījumā pļāpāšana aizēno deju nodarbības? Noteikti nē – jo prāta treniņš ir svarīgāks par fizisko (Kā saka – Viss ir galvā). Treniņi sastāv no iesildīšanās, iedejošanās, stiepšanās, horeogrāfijas, spēka vingrinājumiem un nedaudz teorijas. Nodarbības ir fiziski grūtas un tās attīsta visu muskulatūru, un horeogrāfija attīsta prāta uztveri un modrību.

Ja nāc dejot – esi gatavs strādāt nopietni!

Mēs tevi nepiespiežam iet tikai vienā grupā, bet gan iedrošinām apmeklēt vairāku stilu nodarbības, un pateicoties abonementu sistēmai, tas ir tiešām ērti.

Reizi gadā rīkojam iekšējo Atskaites koncertu, kur savstarpēji grupas iepazīstas, prezentē savu darbu, bauda populāru dziedātāju/draugu priekšnesumus un aktīvi atpūšas. Ir iespējas arī uzstāties ārpus studijas – sacensībās – ja dejotāji ir pietiekami centīgi. Protams, paši centīgākie uzstājas arī pasākumos.

Nebaidies – pie mums ir kategoriski aizliegts apcelt savus komandas biedrus, vai kā citādi viņiem kaitēt. Mēs iemācam mīlēt un cienīt līdzcilvēkus – līdz ar to, te tu jutīsies kā vēl vienā ģimenē. Telpas arī ir veidotas, lai tu nejustos, ka sporta klubā – bet gan kā otrajās mājās.

Nebaidies, mēs visi esam gājuši cauri tā paša pirmā treniņa bailēm – beigās saprotot, ka tā emocija tikai mūs atturēja no brīnišķīga dzīves piedzīvojuma – DEJAS!

Ceram tevi redzēt starp mums!

Veiksmīgu attīstību!

Privacy Policy Settings